CLICK HERE for printable version of Draw Schedule

TUESDAY MORNING LADIES 10:00 AM
    Oct-03 Oct-10 Oct-17 Oct-24 Oct-31 Nov-07 Nov-14
Team Plays ice Plays ice Plays ice Plays ice Plays ice Plays ice Plays ice
1 Birt 8 2 2 3 3 4 4 2 5 3 6 1 7 2
2 Creally 7 4 1 3 8 2 3 3 4 1 5 4 6 3
3 MacDonald 6 1 7 2 1 4 2 3 8 4 4 2 5 1
4 Moore 5 3 6 4 7 1 1 2 2 1 3 2 8 4
5 Noble 4 3 8 1 6 3 7 4 1 3 2 4 3 1
6 Rossiter 3 1 4 4 5 3 8 1 7 2 1 1 2 3
7 Squires 2 4 3 2 4 1 5 4 6 2 8 3 1 2
8 West 1 2 5 1 2 2 6 1 3 4 7 3 4 4
    Nov-21 Nov-28 Dec-05 Dec-12 Jan-02 Jan-09 Jan-16
Team Plays ice Plays ice Plays ice Plays ice Plays ice Plays ice Plays ice
1 Birt 6 1 7 2 2 3 3 4 4 2 5 3 8 2
2 Creally 5 4 6 3 1 3 8 2 3 3 4 1 7 4
3 MacDonald 4 2 5 1 7 2 1 4 2 3 8 4 6 1
4 Moore 3 2 8 4 6 4 7 1 1 2 2 1 5 3
5 Noble 2 4 3 1 8 1 6 3 7 4 1 3 4 3
6 Rossiter 1 1 2 3 4 4 5 3 8 1 7 2 3 1
7 Squires 8 3 1 2 3 2 4 1 5 4 6 2 2 4
8 West 7 3 4 4 5 1 2 2 6 1 3 4 1 2
    Jan-23 Jan-30 Feb-06 Feb-13 Feb-20 Feb-27 Mar-06
Team Plays ice Plays ice Plays ice Plays ice Plays ice Plays ice Plays ice
1 Birt 6 1 7 2 8 2 2 3 3 4 4 2 5 3
2 Creally 5 4 6 3 7 4 1 3 8 2 3 3 4 1
3 MacDonald 4 2 5 1 6 1 7 2 1 4 2 3 8 4
4 Moore 3 2 8 4 5 3 6 4 7 1 1 2 2 1
5 Noble 2 4 3 1 4 3 8 1 6 3 7 4 1 3
6 Rossiter 1 1 2 3 3 1 4 4 5 3 8 1 7 2
7 Squires 8 3 1 2 2 4 3 2 4 1 5 4 6 2
8 West 7 3 4 4 1 2 5 1 2 2 6 1 3 4
Team 1   Team 2   Team 3
SKIP Barb Birt 752-3322   SKIP Irene Creally 7852-0143   SKIP Molly MacDonald 752-5172
THIRD Marilylln Roney 586-6818   THIRD Ellen Coates 752-6088   THIRD Janise Johnson 752-6774
SECOND Diana Sneddon 594-9991   SECOND Wendy Anderson 752-5588   SECOND Nellie Peppin 738-0084
LEAD Leah Miltenberger 867-876-0721   LEAD Sandra Braithwaite 752-4832   LEAD Ida Kespe 752-7413
Team 4   Team 5   Team 6
SKIP Elly Moore 927-3523   SKIP Lynne Noble 752-3156   SKIP Lil Rossiter 738-0696
THIRD Eileen Leachman 594-5212   THIRD Joyce Ronyecz 752-8117   THIRD Bonnie Boyd 752-3036
SECOND Hilary Avis 752-0935   SECOND Dreidre Stekelenburg 954-0101   SECOND Wanda Bull 604 789-9777
LEAD Barb Clark 752-8424   LEAD Carol Bird 757-8403   LEAD Colleen Pezel 752-6775
Team 7   Team 8        
SKIP Charlotte Squires 954-5520   SKIP Lena West 594-9889        
THIRD Lynn Anderson 752-2181   THIRD Peggy Akman 586-3411        
SECOND Sharon Sheppard 594-3426   SECOND Lori Diack 594-8428        
LEAD Paula Lowen 752-7523   LEAD Libby Whitfield 752-8864      
SPARES  
Evelyn Nordin 752-6628
Jane Johnstone 738-1887
Iola Baird 203-1974
Jacky Stubbins 752-7549
Marilyn Bush 248-9484
Susan White 240-1982
Jan Erickson 306 717-5071
Julie Rogers 586-8103
Kathi Miller 594-5130
Judy Maitland 204 271-3667

CLICK HERE for printable version of Draw Schedule